Karşılaştırma Listesi

İlan karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan seçmelisin.

Hakkımızda

Hakkımızda

Cesur Gayrimenkul Aracılık ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
 
 
Imagee   
 
CESUR GAYRİMENKUL; Gayrimenkul ve kamu sektöründe uzun yıllar hizmet etmiş kadro tarafından 2017 yılında kurulmuştur.Günümüz teknolojisi ile bilgiye erişim son derece kolaylaşmış ancak bilginin harmanlanarak soruna çözüm olarak sunulması da bir o kadar önem kazanmıştır. 

CESUR GAYRİMENKUL bu bağlamda yalnızca borç - alacak veya  gayrimenkul odaklı sorunlarınızı tespit edip çözüm önerileri sunmakla yetinmeyecek, dilediğiniz takdirde kurumsal karakteri ve hukuk, gayrimenkul, mali alanlarda uzman çözüm ortakları ile birlikte her konuda sizin yanınızda yer alacaktır.

CESUR GAYRİMENKUL  ticari hayata atılması sektöre getirdiği yepyeni anlayışı ile farklılık yaratacaktır. Çıkmış olduğumuz bu yolculuğa sizleri davet eder, sektörün tüm aktörlerine esenlikler dileriz.

 

Neden Cesur Gayrimenkul?

Öngörülebilir süreç, öngörülebilir sorunlar ile bunların çözümü; konunun bir bütün olarak ele alınması ve her detayın bütünü etkilediği göz ardı edilmeden sağlanmalıdır. 
CESUR Gayrimenkul işte tam olarak bunu sağlamayı hedeflemektedir. 
Cesur Gayrimenkul ekonomik açıdan zor durumda bulunan kişi ve işletmeler için, 
Borçlunun Malının İcra yolu ile Satılmasına ilişkin usul ve esasları konusunda,
Borç - Alacak ilişkisinde her iki taraf açısından yararlı olacak çözüm modelleri konusunda, İcralık olsun veya olmasın tüm Borç - Alacak ilişkilerinde Devir - Temlik - Teferruğ gibi yol ve yöntemlerin uygulanabilirliği konusunda, ve size özel sorunlarınızda doğrudan kendisinin yürüteceği süreçte hukukçu danışmanları ile yol göstericidir.

 VİZYONUMUZ: CESUR GAYRİMENKUL olarak özellikle ülke pazarında getirdiği yepyeni strateji ile sürekli büyüyen, farklılığı ile payını arttıran, danışman ve çözüm ortaklarıyla güven veren,  sektörün en önemli aktörü olmak.

 MİSYONUMUZ: CESUR GAYRİMENKUL olarak sektörün en önemli eksiği olan sürekli hizmet prensibi dahilinde pazara yepyeni bir soluk ve çalışma anlayışı getirmek, illiyet bağı tesis edilebilecek her türlü sorunu bir paket halinde değerlendirip tümüne yönelik çözüm önerileri sunarak, her türlü bilişim teknolojisini kullanarak ve inovasyon  esaslı karakteri ile sektörün sanaldan gerçeğe ve gerçekten sanala geçişinde öncü olmak. Bu yolla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunurken doğru yol ve yöntemle iş sahiplerinin taleplerinin bir an önce hayata geçmesini sağlamak.

 TEMEL İLKEMİZ: Yasal mevzuata sıkı sıkıya bağlı kalarak ve sorumluluk üstlenerek etik kuralları ihlal etmeden iş sahiplerinin her türlü haklarını korumaktır. 

 

Şirket Bilgilerimiz

 Vergi Dai / No : Kocasinan Vergi Dairesi 2060903009

Mersis No        : 0206090300900001

Sermayesi       : 50.000,00.TL.

Yetkilisi           : Mehmet Cesur GÖÇMEN

 Banka Hesap / IBAN Bilgileri

Denizbank Perpa Şubesi : 
IBAN NO : TR 13 0013 4000 0154 1540 9000 01

 

  

En Uygun İlanlar İçin

Hemen Tıklayın